Rejestracja 81 537 41 71 

Zapraszamy do obejrzenia cyklu filmów na temat lokalizacji oddziałów szpitalnych i poradni specjalistycznych Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SPZOZ w Lublinie.

W wyniku połączenia Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SP ZOZ funkcjonuje również w lokalizacjach mieszczących się przy ul. Herberta 21, ul. Lubartowskiej 81, ul. Biernackiego 9 i przy ul. Sierocej 2B . Aby pomóc pacjentom w wyborze i znalezieniu właściwych usług, przedstawiamy siedem krótkich materiałów filmowych. Każdy z filmów odpowiada jednemu z układów narządów człowieka. Są to: układ endokrynny, krążenia, moczowy, nerwowy, oddechowy, trawienny oraz film poświęcony ginekologii i położnictwu.

Jeśli za Państwa stan zdrowia odpowiada dany układ lub Państwa sprawa dotyczy ginekologii i położnictwa, to prosimy o wybór konkretnego dla Państwa materiału filmowego. W każdym materiale filmowym znajdziecie Państwo adresy i telefony przypisane konkretnemu układowi. Materiał filmowy pomoże Państwu zorientować się nie tylko w lokalizacjach, ale także przygotować się na ewentualne praktyki lekarskie w przyszłości.







Informacje dodatkowe: materiały mają charakter informacyjny. W filmach wykorzystano ścieżki dźwiękowe twórców: Olexy, Magnetic Trailer (obaj z Pixabay) Topher Mohr&Alex Elena, Chris Zabriskie, Arulo oraz Simon Folwar.

Back to top